close
خرید هاست افزونه وردپرس
loading...

moshavere

بازدید : 2 چهارشنبه 16 اسفند 1396 زمان : 13:19

ثبت نام تیزهوشان اردکان استعداد درخشان سمپاد اردکان – azmoon.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان اردکان 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان اردکان

ثبت نام تیزهوشان اردکان

برای ثبت نام تیزهوشان اردکان 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان اردکانشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 02170707028 و در صورت شلوغی خطوط 02170707024 از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

ثبت نام تیزهوشان اردکان یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان اردکان طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان اردکان مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان اردکان مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان اردکان نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد اردکان به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد اردکان نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد اردکان میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان اردکان _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان اردکان _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد اردکان زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اردکان و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 02170707028 و در صورت شلوغی خطوط 02170707024 پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان اردکان 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان پایه ششم به هفتم ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان پایه نهم به دهم

ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان اردکان یا استعداد های درخشان سمپاد اردکان اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد اردکان به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان اردکان 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد اردکان به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اردکان را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از اردکان و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 02170707024 پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان اردکان برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان اردکان برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پناردکان داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پناردکان خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان اردکان 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان اردکان را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان اردکان در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد اردکان را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ________ ثبت نام مدارس شاهد اردکان ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

نحوه ثبت نام تیزهوشان اردکان ( استعداد درخشان سمپاد اردکان ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد اردکان کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان اردکان در سیستم ثبت نام سمپاد اردکان توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد اردکان می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان اردکان فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان اردکان یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد اردکان تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان اردکان ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اردکان _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه اردکان _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا اردکان _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اردکان _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه اردکان _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اردکان _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه اردکان _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان اردکان _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اردکان _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه اردکان _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد اردکان _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان اردکان – منابع تیزهوشان نهم به دهم اردکان و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 02170707024 _ 02170707028 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان اردکان 97-98

کانال ثبت نام تیزهوشان اردکان 97-98

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد اردکان 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی اردکان

خدمات مربوط به تیزهوشان اردکان :

برای ثبت نام تیزهوشان اردکان _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان اردکان _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان اردکان _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان اردکان _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان اردکان

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان اردکان

تیزهوشان اردکان 97-98

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 5

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  آمار سایت
 • کل مطالب : 55
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 36
 • باردید دیروز : 4
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 40
 • بازدید ماه : 65
 • بازدید سال : 345
 • بازدید کلی : 345
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی